Szkolenie pływania w monopłetwie z MIKE MARIC

SZKOLENIE Z TECHNIKI PŁYWANIA Z MONOPŁETWĄ

Już po raz drugi światowej rangi instruktor pływania w monopłetwie - Mike Maric odwiedzi Polskę, by wspólnie z nami poprowadzić szkolenie.
Termin: 31. stycznia 2016
Lokalizacja: AWF Katowice (ul. Mikołowska 72)
Godziny: 09:30 - 17:30
Cena: 490zł

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z monopłetwą lub postawili już pierwsze kroki.

Program zajęć:
09:30 - 11:00 Teoria pływania w monopłetwie
11:30 - 13:00 Zajęcia praktyczne na basenie
14:00 - 15:00 Teoria pływania w monopłetwie
15:00 - 16:00 Ćwiczenia praktyczne na lądzie
16:00 - 17:30 Zajęcia praktyczne na basenie

Na zajęcia nie jest wymagana monopłetwa. Wystarczą basenowe płetwy (kaloszowe) oraz fajka czołowa i zwykły asortyment pływacki (kostium, czepek, okularki).
Na zajęcia „na sucho” potrzebny jest wygodny strój sportowy oraz mata do jogi lub karimata.

Aby wpisać się na listę uczestników wyślij do nas wiadomość na agnieszka@kalska.pl.

UWAGA!
Dla osób, które potwierdzą swój udział do dnia 29. grudnia 2015 - cena szkolenia 450zł!


Mike Maric jest włoskim instruktorem freedivingu i finswimmingu, trenerem zawodników pływania, freedivingu i finswimmingu oraz założycielem szkoły Swim Like a Dolphin, której metody pozwalają zbliżyć się ludziom do techniki pływania wykorzystywanej przez delfiny. ​Był również członkiem zespołu as​e​kuracyjnego Umberto Pelizzariego podczas ustanawiania rekordów świata oraz rekordzistą Chorwacji i mistrzem świata we freedivingu.
Więcej o instruktorze: www.mikemaric.com ->
Więcej na temat szkoły: Swim Like a Dolphin ->

Pierwszy specjalistyczny kurs Swim Like a Dolphin z zakresu pływania w monopłetwie w Polsce odbył się w dniach 28-29.06.2014 w Poznaniu na Termach Maltańskich. Warunki były doskonale i wszyscy uczestnicy wynieśli wiele cennych wiadomości i wskazówek, a indywidualna analiza techniki i predyspozycji przyniosła efekty już po dwóch dniach!

Wraz z Mikiem zajęcia poprowadził - Luca Marazzina, który jest trenerem personalnym i specjalistą od treningu siłowego i on przekazał sporą wiedzę na temat tego jakie partie mięśni trenować do freedivigu.

mm